Uzman Danışman Kadromuz ile İş Zekası Çözümleri

Uzman kadromuz ile kolay ve göz alıcı raporlar oluşturmak artık Power BI ile çok kolay.

Power BI Desktop

Power BI Desktop sayesinde şirketinizin verileri içinde iç görüler bulmak için kullanılır. Farklı veri akışlarını birbirine bağlamayı, dataları veri modeline dönüştürmeyi ve çıkan raporları görselleştirmeyi sağlayarak zengin grafikler oluşturmanıza olanak tanır.

Power BI Online

Power BI Desktop ‘ ta hazırlanan raporların, analizlerin yani genel olarak çözümlerin yayınlandığı ve kullanıcıya sunulduğu bölümdür. Hazırlanan raporların bulut ortam üzerinden diğer kullanıcılar ile paylaşılmasını sağlar.

Power BI Rapor Sunucu

Power BI Rapor Sunucusu, içinde rapor ve KPI’ları görüntüleyip yönettiğiniz bir web portalı olan, şirket içi bir rapor sunucusudur. Bu sunucuyla birlikte Power BI raporları, sayfalandırılmış raporlar, mobil raporlar ve KPI’lar oluşturan araçlar gelmektedir.

Power BI Mobile

Power BI; iOS, Android ve Windows 10 mobil cihazlar için bir dizi mobil uygulama sunmaktadır. Mobil cihazlar ile Power BI raporlarına erişim sağlamanıza olanak sağlar.

Mimari

İş senoryalarınıza en uygun raporların hazırlanması için gerekli alt yapı oluşturulmasını sağlıyoruz.

Analiz

Uzman danışman kadromuz ile sistemlerinizdeki kaynakları inceleyerek veri ambarı ve rapor oluşturma sürecinde analiz hizmeti sağlıyoruz.

Eğitim

Uçtan uca iş zekası eğitimimiz ile veri modelleme, dizayn, yetkilendirme ve yayınlama konularında profesyonel seviveye gelmiş rapor geliştiricileri yetiştiyoruz.

Destek

Sistemin sürdürebilirliği için teknik altyapı ve kullanıcı desteği sağlıyoruz.